Biały owczarek szwajcarski forum

Pobierz

Pierwszy na Facebooku polski profil Forum poświęconego psom rasy Biały Owczarek Szwajcarski (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog).trochę szpicowaty ten ogon, ale poza tym pies bardzo w typie owczarka szwajcarskiego.. Dostępne są dwie suczki i jeden samiec.Od urodzenia (24.04.22) szczenięta z rodziców -Biale Cienie LAWIA FCI -ELEMENTAL THOR Dancing With Wolves FCI .. Owczarek Zielona Góra.. Ma ok. 10 miesięcy, jest bardzo ufny i posłuszny.. Pierwszy pies tej rasy był importowany do Szwajcarii we wczesnych latach 70-tych .Mam do zaoferowania szczenięta białego owczarka szwajcarskiego.. Kraj pochodzenia: oficjalnie Szwajcaria, jednak rasa pochodzi od białych owczarków niemieckich, a jej hodowla jako odrębnej rasy rozpoczęła się w USA i Kanadzie Charakter: miły pies do towarzystwa, łagodny w stosunku do dzieci, czujny stróż, szybko się uczy i chętnie .Forum Dla miłośników Czterech łapek | FORUM ZNÓW OTWARTE!. Uszy są duże, trójkątne i idealnie proste.. Dariusz R.: Monika G.: parę dni tmeu w programie dzień dobry TVN powiedzieli, że w ciągu ostatniego roku zdarzyło się więcej pogryzień przez beagle niż przez rodweilery.. Hodowana specjalnie ze względu na białe umaszczenie, które nie jest akceptowalne we wzorcu owczarka alzackiego.. Teoria ta nie jest jednak traktowana poważnie przez .. +7Owczarek Niemiecki vs Biały Owczarek Szwajcarski..

...Biały owczarek szwajcarski - ciekawostki.

Hodowana specjalnie ze względu na białe umaszczenie, które nie jest akceptowalne we wzorcu owczarka alzackiego.. Dla porównania Cocker spaniel, czyli pies średni waży około 15 kg - mniej niż połowę.. - dyskusja Dogs: A Startling New Understanding of Canine Origin, Behavior & Evolution COAPE Czas trwania tzw. - strona 2 - GoldenLine.pl.. Na stronie białyowczarek.pl wyczytałem, że psy rasy BOS są jedną z najzdrowszych ras i są mniej narażone na dysplazje niż ON.. Oferty pracy Profile pracodawców Centrum kariery пропозиції роботиWzorzec rasy biały owczarek szwajcarski Biały owczarek szwajcarski - grupa I FCI, sekcja 1, nr wzorca 347.. Forum Białego Owczarka Szwajcarskiego.. Rasa powstała w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a około roku 1970 pierwsze egzemplarze zostały importowane do Szwajcarii.Forum *Pieskie Forum* Strona Główna-> I grupa FCI: .. Cała Polska Zielona Góra, lubuskie .Pewny jest fakt, że jest to odmiana Owczarka niemieckiego, która całkiem niedawno została rozwinięta w USA i Kanadzie, dlatego nierzadko nazywany jest tam owczarkiem amerykańsko-kanadyjskim.. Wysokość w kłębie powinna wynosić 60-66 cm u psów i 55-61 cm u suk..

W białym owczarku nie ma złości.

W poniższym albumie, przy każdej fotce, jest link do numeru umożliwiający bezpłatne pobranie na dysk lub/i wydrukowanie.. Oczy mają kształt migdałów, są nieco skośne.. podaję telefon kontaktowy:Forum Strona Główna-> Off-topic / Inne rasy psów : .. Biały owczarek szwajcarski, do niedawna nazywany białym owczarkiem lub białym owczarkiem amerykańsko-kanadyjskim, długo czekał, by zasłużyć na uznanie na starym kontynencie, skąd wywodzi się jego ród.. 16 Lip 2006 Temat postu: Biały Owczarek Szwajcarski: Użytkowość - pies wszechstronnie użytkowy, świetnie sprawdzający się w roli towarzyszącego psa rodzinnego, szczególnie dla rodzin posiadających dzieci, gdyż rasa ta charakteryzuje się miłością do dzieci oraz .Foto Zjawka artykułu; Biały owczarek szwajcarski kompendium.. CiekawostkiBiały Owczarek Szwajcarski - jedna z ras psów, będąca odmianą owczarka niemieckiego.. znaleziono go w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego.. Z zachowania wynika, że nigdy nie mieszkał w domu.. PILNE.. Jest nadzwyczaj karny.. Mamy 3 suczki i 4 pieski.. Za "ojca" rasy w Szwajcarii uważa się psa imieniem Lobo, urodzonego w USA 5 marca 1966 r. Powiada się, że białe owczarki były krzyżowane z wilkiem polarnym ( Canis lupus arctos ), stąd ich wrodzona czujność i ostrożność..

Biały owczarek szwajcarski - szczenięta do odbioru.

Umaszczenie zawsze białe, bez dodatków w innych kolorach.Forum Tematy Posty Ostatni Post ; Biały owczarek szwajcarski: Subfora: Opis rasy Jest to pies o dobrotliwym usposobieniu, ale jednocześnie obdarzony cechami psa obrończego, budzący respekt.. Ogon dość nisko osadzony, sięga przynajmniej stawu skokowego.. Włos gęsty, długi lub krótki.. Bardzo przywiązany do całej rodziny.Dnia 11. czerwca przyszła na świat szczęśliwa siódemka!. Wysłany: Czw 20:07, 13 Paź 2005 Temat postu: Owczarek Biały Szwajcarski: Krótki opis historyczny Rasa ta powstała w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie skąd w latach 70 dwudziestego wieku pierwsze egzemplarze zostały importowane do Szwajcarii.. W zasadzie nie wiadomo, skąd tak naprawdę pochodzi Biały owczarek szwajcarski.. Ostrzeżeń: 0/3 Temat postu: Biały Owczarek Szwajcarski .. Na spacerze można się z nim czuć bezpiecznie.. Wyglądem bardzo przypomina owczarka niemieckiego.. 339 osób lubi to.. Pewny jest fakt, że jest to odmiana owczarka niemieckiego, która całkiem niedawno została rozwinięta w USA i Kanadzie, dlatego nierzadko nazywany jest tam owczarkiem amerykańsko-kanadyjskim.Biały owczarek szwajcarski to rasa zaliczana do psów pasterskich i zaganiających.. Do tego BOS jest pod pewnymi względami rasą wymagającą.Forum Białych Owczarków Szwajcarskich..

W zasadzie nie wiadomo, skąd tak naprawdę pochodzi Biały owczarek szwajcarski.

Matką szczeniąt jest Covenant NEFERTITI, a ojcem ELENDIL Zeichen von Wolf.Biały Owczarek Szwajcarski to jedna z ras psów, będąca odmianą owczarka niemieckiego.. Powstała w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a około .Biały owczarek niemiecki « dnia: 19.01.2004 o 15:12 » Przepraszam, iż wykożystuje forum dla prywaty, ale planujemy zakup białego owczarka niemieckiego (nazwa FCI biały owczarek szwajcarski) z tego powodu chętnie porozmawiam z osobami które już mają przedstawiciela tej rasy, a kojarze, iż na forum było zdjęcie takiej białej pięknotyForum o wszystkich pieskach !. Zapraszamy!. « Odpowiedź #6 dnia: 12.02.2011 o 13:05 ».. A bo to jeszcze chyba jest tak, że łatwiej zapewnić komfortowe warunki rotteilerowi niż "bajglowi".. [link widoczny dla zalogowanych] Pochodzenie : Szwajcaria Wykorzystanie: .. w USA i Kanadzie Białe Owczarki stopniowo stawały się zaakceptowane jako odrębna rasa.. Budowa ciała mocna, dobrze umięśniona.. Samiec będzie ważył około 40 kg.. Zapisane.Jul 27, 2021Temat: Biały Owczarek Szwajcarski.. szukamy właściciela albo nowego domu.. Wielkość Wzrost: psy: 60-66 cm, suki: 55-61 cm Waga: psy: ok. 30-40 kg, suki: ok. 25 - 35 kg SzataWzorzec opisuje białego owczarka szwajcarskiego jako mocnego, umięśnionego psa średniej wielkości o stojących uszach i białej, podwójnej szacie, półdługiej lub długiej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt