Test z lektury w pustyni i w puszczy szczegółowy

Pobierz

Udostępnij.. a) w Polsce b) w Anglii c) w Egipcie d) w Sudanie 3.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Plik TEST Z LEKTURY W PUSTYNI I W PUSZCZY.docx na koncie użytkownika Anulka8515 • folder W pustyni i w puszczy(1) • Data dodania: 16 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test składa się z 12 pytań.. Test sprawdzający z lektury w pustyni iw puszczy Język polski - klasa V(25.05.-29.05) 25.05.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.SPRAWDZIAN Z LEKTURY ,,W PUSTYNI I W PUSZCZY,, Do końca marca Ale proszę piszcie - Brainly.pl.. W Pustyni i w Puszczy - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera W Pustyni i w Puszczy Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Plany małżeńskie Cześnika Raptusiewicza.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Martix21 5 lat temu.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?.

Test Wpustyni i w puszczy(1).doc.

TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "YELLOW BAHAMA W PRĄŻKI" 1.test z lektury "Zemsta".. Dodaj do ulubionych.. W jaki sposób Linde przyglądał się Stasiowi?. 10 .sameQuizy - najlepsze Quizy, Testy, Głosowania, Opowiadania i nie tylko!Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy'' 1.. Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.Quiz W pustyni i w puszczy 28 wypełnij teraz - quiz, test wiedzy, sprawdzian Strona:Henryk Sienkiewicz-W pustyni i w puszczy.djvu/448 - Wikiźródła, wolna biblioteka pytania dotyczące lektury " w pustyni i w puszczy" - Brainly.plPobierz plik test_z_lektury_wigilijna_opowieść już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8274 razyMar 24, 2021W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii Stanach Zjednoczonych Egipcie 2 / 13 Dlaczego pani Olivier nie pojechała ze Stasiem i Nel?.

W pustyni i w puszczy z oprac.

Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Jak nazywamy grupe ludzi i zwierząt na pustyni to .Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy".. Rozwiąż test Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3. pytanie 1 z 10.. Ta książka opowiada przede wszystkim o porwaniu dzieci z Port-Side.Jest to książka mówiąca o wielkiej przyjaźni 14-letniego .test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami chomikuj.. xmartaxv 2 lata temu.. Jak mieli na imię główni bohaterowie .. Fahdi c) Gebhr b) Mahdi d) Saudi 5.Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyLista pytań z lektury Aż 80 proc. z was myli się w 2. pytaniu.. W oddali pojawiła się jakby ciemna chmura, która czyniła się w oczach coraz wyższą izbliżała się do karawany.. 2 Obserwuj autora.. Wysłanie Papkina w roli swata do Podstoliny.. a) dla okupu1.Para murzyńskich towarzyszy dzieci to: Kali i Mea Kali i Dilmah Saba i Mea 1.Dlaczego Gebrh ginie z ręki Stasia?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test..

W pustyni i w puszczy TEST.

Trudny test z dużą ilością pytań z Krzyżaków Henryka Sienkiewicza.. ODPOWIEDZI.. a) ze zgrozą b) z zaciekawieniem c) z sympatia d) z ciekawością i podziwem 4.Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy (fragment) I rzeczywiście wiatr nadchodził.. a) Polak b) Niemiec c) Szwajcar d) Anglik 2.. (36 KB) Pobierz.. Tu i ówdzie tworzyły sięPiszę ten list ponieważ chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki, którą ostatnio czytałam.. Głównymi bohaterami są Staś i Nel.. Temat lekcji: Dlaczego utwór Henryka Sienkiewicza ,,W pustyni i w puszczy" jes.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 614387 razy.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. nie chciał zabić lwa był okrutny dla Idrysa znęcał się nad Kalim i był okrutny dla porwanych dzieci 1.Kto ratuje dzieci przed śmiercią z głodu i pragnienia na pustyni?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?.

Jest to książką"W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.

Kapitan Glen i doktor Clarge IsmainW Pustyni i w Puszczy - Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy I gimnazjum.. Obiad u pana Rawlisona.3.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Problematyka.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Co opowiedział Lindemu Staś?. Jak miał na nazwisko Felix?Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.eBook Yellow bahama w prążki mobi epub.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: Krzyś i Lola; Staś i Nel; .. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Skomentuj.. Szczegółowy plan wydarzeń zemsta Plan wydarzeń · 1.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Rozwiąż test Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy Trudny test z W pustyni i w puszczy Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Pytania do lektury Lista pytań do lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 8,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Przedstawiam sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury E. Nowak "Yellow Bahama w prążki" opracowany z myślą o uczniach klasy II.. Test znajomości treści lektury — Henryk Sienkiewicz "W pustyni i w puszczy".. Poruszyły się też naokół najbliższe fale powietrza i nagle podmuchy poczęły skręcać piasek.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Szukaj.. ukąsił ją skorpion złamała nogę na schodach musiała udać się do chorego syna Średnia 10/13 3 / 13Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Jakiej narodowości był Linde?. GREG | NAGRODY SZKOLNE \ Książki \ Lektury KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży .Plik TEST Z LEKTURY W PUSTYNI I W PUSZCZY.docx na koncie użytkownika hmaliszewska • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 15 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt