Charakterystyka postaci felix net i nika gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Felix jest także bardzo racjonalny, wierzący w naukowe wyjaśnianie rzeczy.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceZnajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Źródło: Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi (2011) Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami..

Masz miejską czy wiejską osobowość?Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Ale tata Niki żyje!. Najchętniej ubiera się w krótkie spódniczki i jeansowe .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. - Madame Josephine - wróżka; korpulentna pani po siedemdziesiątce, - pani Basia - właścicielka kawiarni Zbędne Kalorie, - pan Sobolak - sąsiad Bieleckich, dumny właściciel poloneza, - Jakub Rozner - minister spraw specjalnych,Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Źródło: Felix, Net i Nika oraz Pałac snów (2006) Nie jesteśmy stworzeni do życia w samotności.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Udostępnij.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Czy rozpoznasz .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. 2009-05-31 13:23:27Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.

Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST .. Felix Polon.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Rozwiąż test!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Zablokuj Zgło .. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie..

... Jakim połączeniem celebryty i postaci z Harry'e... Masz miejską czy wiejską osobowość?

Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, ma psa , który wabi się Caban)Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Sam także konstruuje wynalazki.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Jego pasją jest informatyka.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im.. Nosi okulary.. Lubi żarty i ironie.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Skomentuj.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. Jakim połączeniem celebryty i postaci z Harry'e.8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek..

Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Felix najczęściej, kiedy coś go ciekawi, mówi, że to jest od niego silniejsze i nie zwraca uwagi na protesty marudnego Neta.. Test składa się z 12 pytań.. Udaje im się .1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Nosił jaskrawożółte okulary.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Często niezamierzenie pakował przyjaciół w kłopoty, swoją ciekawością bądź działaniem, od którego powodzenia zależał los ludzi.. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. Charakterystyka zewnętrzna.. Mówią na niego "chudzielec".. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Odpowiedz.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. Charakterystyka wewnętrzna.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Ma czternaście lat.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Podstawowe informacje o bohaterze.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu .Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Żyje bardzo skromnie, przez cały rok nosi te same buty.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.. Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu .Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt