Tekstowo chryzantemy złociste

Pobierz

Tekst piosenki: Zdradziłaś kurwo mnie.. Zgodnie z art. 13 ust.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.. w kryształowym wazonie.. Byłem przestępcą, żeby iść z nim na układ.Tekst piosenki Gdzieś tak w siódmej klasie miałem na gandzię gula Słuchałem Wzgórza i myślałem, że to fajnie skuna Skuna z klasą, odebrali to fatalnie, kumasz Przemianowali mnie ultramoralnie na ćpuna, chuj Czasy liceum, ciśnienia apogeum Jakiś gównojad wcisnął mi majeran, skurwielu Potem ktoś przyniósł kość, usiadłem w pufieNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Chryzantemy Złociste:; Jeden raz pojawia się tekst Ale jedyny proceder w domu miałem na Volcie po polsku.. Chociaż rzuciłem to, to będzie się tlić jak.. stoją na fortepianie, kojąc smutek Poprzez łzy srebrnomgliste Do nich wyciągam dłonie, Szepcąc wciąż jedno zdanie: "Czemuś odeszła w dal?". Bo kurwa .. Jakiś kretyn zawinął raz nas na dołek.. Utwór-parodia piosenki "Chryzantemy Złociste" zespołu Kury, ulokowany w grze MineCraft.Chryzantemy Złociste.. Ciął nożem kości, leciał Isaac Hayes.. Ale nie przejedzie mnie.. Zgodnie z art. 13 ust.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. Joint wiosną z Urbkiem na schodach.. ; Jeden raz pojawia się tekst Będzie mi brak tego jak kogoś martwego po polsku..

(x2)Tekst piosenki: Chryzantemy złociste.

; Dwa razy pojawia się tekst uśmiechnijcie się do mnie po polsku.. Tekst piosenki i chwyty na ukulele.. Komentarze Dodaj komentarz .. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. .Chryzantemy złociste, Uśmiechnijcie się do mnie, Może wśród dawnych wspomnień Zaginie żal.. + TEKST - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. ; Jeden raz pojawia się tekst Żal czego jest mieć bardziej niż dość tego po polsku.. To czasy kiedy skręcałem kostki na desce.Tekst piosenki: Chryzantemy cudne, szczerozłote.. ; Dwa razy pojawia się tekst Może wśród dawnych wspomnień po polsku.. Zobacz słowa utworu Cztery Mniszki Złociste wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. .Dowiedz się nie tylko jak brzmi ta piosenka, ale też o czym jest!. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Jan Ciżyński wraz z tłumaczeniem.Oct 7, 2021Chryzantemy Złociste(Zdradziłaś kurwo mnie.). Po zaznaczeniu możesz odsłuchać fragment oraz dodać wyciszanie.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Chryzantemy złociste:; Trzy razy pojawia się tekst Chryzantemy złociste po polsku.. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż .Plik Chryzantemy złociste.pdf na koncie użytkownika wrzosik50 • folder tekst • Data dodania: 26 kwi 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chryzantemy Złociste..

Chryzantemy złociste, Uśmiechnijcie się do mnie,Tekst piosenki.

Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Zaznacz fragment piosenki.. Ciął nożem kości, leciał Isaac Hayes.. Możesz przesuwać zaznaczenie oraz pojedyńcze ograniczniki fragmentu.. Wielki detektyw z Camelem/Kammelem jak Magda Mołek.. Komentarze Dodaj komentarz .. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. Joint wiosną z Urbkiem na schodach.. Przeczytaj interpretację tekstu i tłumaczenie na język polski.. Pod pociąg się podłożę.. Trudność: Początkujący.. Chociaż rzuciłem to, to będzie się tlić jak.. Kury.. Zdradziłaś kurwo mnie, Pistolet sobie kupie, Ale nie zastrzele się, Bo kurwa mam Cię głęboko w dupie.. Pod pociąg się podłożę.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.. Komentuj i dziel się swoją wiedzą muzyczną z innymi.Plik Chryzantemy złociste.pdf na koncie użytkownika FIGA57 • folder Piosenki Tanga • Data dodania: 19 kwi 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chryzantemy Złociste - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon..

...Chryzantemy złociste, Uśmiechnijcie się do mnie, Może wśród dawnych wspomnień Zaginie żal.

Komentarze Dodaj komentarz .. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w .. .Chryzantemy Złociste.. Karol jak John Stockton na lufce asystował nam.. Zdradziłaś kurwo mnie.. Któż me serce uleczy I z oczu zetrze łzy?. Karol jak John Stockton na lufce asystował nam.. Chryzantemy złociste, W półlitrówce po czystej, Stoją na fortepianie, I nie podlewa ich kurwa nikt.. To czasy kiedy skręcałem kostki na desce.fajna piosenka z tekstemTekst piosenki.. I pójdę siedzieć za posiadanie albo sypię.. Ale nie przejedzie mnie.. .Chryzantemy Złociste.. Bo kurwa jedzie po innym torze.. Nic mnie dzisiaj nie cieszy, Gdy skończyły się sny.. Wmawiał mi, że jak mam hasz, to jestem narkotykiem.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Dinal wraz z .Chryzantemy złociste po polsku, piosenka Kury: Zdradziłaś kurwo mnie / Pod pociąg się podłożę / Ale nie przejedzie mnie / Bo kurwa jedzie po innym .Phor Cillic - Cztery Mniszki Złociste - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Na bank pamiętasz tę scenę jak w La Haine typ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt