Przyjrzyj się poniższym diagramom i odpowiedz na pytania

Pobierz

Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o SKŁADNIK FASOLI BIALEJ I WIEPRZOWINY FASOLA BIALA WĘGLOWODANY-61,6% TŁUSZCZE-1,6% WODA-11,5% BIAŁKO-21,4% INNE SKŁADNIKI -3,… dominikax33333333333 dominikax33333333333 Rozwiązanie zadania 2 z książki Geografia 7 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plRozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Co dzieci mają w rękach?. 3. Ilu jest dorosłych, a ile dzieci?. Powodzenia!. Ktokolwiek znalazł się kiedyś na emocjonalnych rozdrożu - do ciebie jak w dym!. Ile dzieci lepi bałwana?. Question from @Miki1267 - Gimnazjum - Język angielski.. Gdzie może być dziewczynka?. Co robią osoby widoczne na zdjęciu?. Miki1267 September 2019 | 0 Replies .TodayPrzyjrzyj się obrazowi i odpowiedz na pytania: 1.jak wygląda postać widoczna na pierwszym planie 2.dlaczego tancerka trzyma w ręku bukiet 3.w jaki sposób malarz przedstawił osoby znajdujące się na drugim planieplis szybko.. Kogo widzisz na zdjęciu?. Rozwiązanie zadania 5 z książki Matematyka 5.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Następnie napisz zdania jak w przykładzie.. Obliczamy, ile jest tłuszczu w fasoli: Obliczamy, ile jest tłuszczu w wieprzowiny: Odpowiedź na zadanie z Matematyka z plusem 8Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przyjrzyj się poniższemu diagramowi..

Przyjrzyj się zdjęciom i odpowiedz na pytania.

Policz wszystkie dzieci na obrazku.Przyjrzyj się zdjęciu i odpowiedz na pytania.. Fasola biała: 61.1% - węglowodany 1.6% - tłuszcze 11.5% - woda 21.4% - białko 3.9% inne składniki Wieprzowina 45%- tłuszcze 42% - woda 11.9% - białkoPrzyjrzyj się tabelce.. Co widzisz na zdjęciu?. Co robi dziewczynka?. Przyjrzyj się tabelce.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Ile osób jest przedstawionych na zdjęciu?. Źródło obrazków: bookarnik.com.. Oblicz obwód narysowanego trójkąta Wyznacz długości boków narysowanego obok trójkąta.. Na jakim instrumencie gra dziewczynka?. Wymagana ilość pracowników jak obliczyć?. (niestety nie moge pokażać tego diagramu dlatego podałam strony.). Takie procenty ma diagram: 0-14 lat - mężczyzn (m) 8,1% a kobiet (k) 7,7% 15-29 lat - m 12,3% k 11,8% 30-44 lat - m 10,2% k 10,0% 45-59 lat - m 10,8% k 11,5% 60-75 lat - m 5,1% k 6,7%12.. Ty wiesz, że na sukces trzeba porządnie .. Kolejna część aktywności to działanie kreatywne polegające na stworzeniu schematu i .Przyjrzyj się obrazkowi i odpowiedz na pytanie, która z tych dwóch kobiet jest matką, a dowiesz się jaki jesteś .. również dlatego, że masz w sobie wiele dobroci i chętnie udzielasz im trafnych rad.. Lucek liczy, liczy, liczy… Przyjrzyj się uważnie obrazkowi i pomóż chłopcu odpowiedzieć na pytania: Ile dzieci zjeżdża na nartach?.

8.Przyjrzyj się poniższym obrazkom i jak najszybciej odpowiedź na pytania.

Trójkąty narysowane poniżej to trójkąt prostokątny, równoramienny i równoboczny.. Jak myślisz co znajduje się w wiadrach?. Wa cõnzatõw?Przyjrzyj się poniższym ilustracjom (wizytówka sędziego, książka ze zbiorem praw) i napisz, dlaczego-twoim zdaniem- przedstawiono na nich Temidę.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 90-3,2=86,8g tłuszczu więcej jest w wieprzowinie.Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Przyjrzyj się zdjęciom i odpowiedz na pytania.. Najnowsze pytania w kategorii Język PolskiImię i nazwisko dziecka: 53 Wspomaganie rozwoju kompetencji matematycznych Magdalena Satkowska 1.. Gotowe rozwiązaniea) O ile więcej tłuszczu jest w 200 g wieprzowiny niż 200 g fasoli?. b) w porcji fasoli z wieprzowiną jest 150g fasoli i 50 g wieprzowiny.. Na jakim instrumencie można jeszcze grać?Przyjrzyj się rysunkom i odpowiedz na zadane pytania pod jakim kątem linka namiotu jest nachylona do poziomu Jaką miarę ma kąt ostry między huśtawka poziomem Jaki kąt tworzy drabina ze ścianą.. Jaka może być pora roku?. Przyjrzyj się poniższemu diagramowi.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przyjrzyj się poniższym obrazkom i znajdź różnice między nimi..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Pytania z GG (4583) Wszystkie (4583) Nowe (0) Regionalne (38603) Regionalne (38603) .. Ile dzieci ciągnie sanki?. a) W których przedziałach wiekowych jest więcej mężczyzn niż kobiet?. Ćwiczenia podstawowe opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl Question from @Nati000222 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzyjrzyj się zdjęciu i odpowiedz na pytania.. Expert Odpowiedzi: 3126 0 people got help.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przyjrzyj się fotografii i odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Przyjrzyj się poniższemu diagramowi.. Ile w tej porcji jest węglowodanów, a ile białek?. 2022-05-26 18:10:50; Rozwiązanie zadania 2 z książki Geografia 7 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plWczoraj o dziś 4 NPP - odpowiedzi Tajemnice przyrody 4 NPP - odpowiedzi Planeta Nowa 5 NPP - odpowiedzi Wczoraj i dziś 5 NPP - odpowiedzi Biologia na czasie 5 NPP - Odpowiedzi Biologia na czasie 7 NPP - Odpowiedzi To jest fizyka 7 NPP - Odpowiedzi Puls Życia 8 - rozwiązania do zadańNie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt