Felix net i nika gang niewidzialnych ludzi quiz

Pobierz

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Klasa 6 Polski.. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. heylisa 2 lata temu.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Podstawowa · Język polski · Lektury.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. wg Katarzynawalach.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Część 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Co zrobiła Nika na 50. piętrze Silver Tower?. Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!. Test składa się z 15 pytań.. Zgłoś nadużycie.. Nika miała.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy to prawda, że tytułowi bohaterowie znają się od szkoły podstawowej?. rude włosy.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Klasa 6 Polski.. chomik8.. #1.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W ..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.a) W piwnicy b) Na strychu c) Nie mieli siedziby 11) Kogo spotkała Nika gdy zgubiła się w lesie?. Test składa się z 12 pytań.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. pytanie 1 z 15. a) Lisa polarnego b) Niedzwiedzia albinosa c) Yeti Test z Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludziTest wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury!. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Sprawdź się!. Sprawdź swoją wiedzę!. Nie, poznają się dopiero w nowej szkole - gimnazjum.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Warto się sprawdzić.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Ile lat ma Felix?Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl.. Klasa 6 Polski.. REKLAMA.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura uzupełniająca) - test podsumowujący (wersja A) W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Skomentuj.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 0%Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. Test składa się z 12 pytań.. Przyjaciele wyjechali .Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź się!Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt