Plan wydarzeń hobbit 15 punktów

Pobierz

Klasa 5 Klasa 6 Polski plan wydarzeń W pustyni i w puszczy.. Rozpoczęcie wyprawy.. Droga przez Dzikie Kraje 3.. W rękach trollów.. Burza w Górach Mglistych.. Niebezpieczne spotkanie z trollami.. Odwiedziny Gandalfa u Bilbo Bagginsa.

2.Narodziny chłopca w ubogiej wiejskiej chacie., Życie dziesięcioletniego Janka we wsi., Zamiłowanie Janka do muzyki., Zakradanie się Janka pod dwór., Osądzenie i ukaranie Janka za włamanie., Umieranie Janka., Powrót państwa do dworu z podróży do Włoch - zachwyt nad urodą kraju i dużą liczbą utalentowanych osób, które można tam wspierać.Pobierz: plan wydarzeń tajemniczy ogród w 15 punktach.pdf "Tajemniczy ogród" - plan wydarzeń.. 18.Pomoc orłów.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. Cudowny ratunek.. Wędrówka po krainach.. 17.Dalsza wędrówka i zasadzka wilków.. Pobyt w Mieście na Jeziorze.. Walka Bilba z bestiami.. Drużyna znów razem 9.. Nieproszeni goście 3.. 3.Wieczorna uczta i snucie planów podróży do Samotnej Góry, gdzie spoczywa skarb strzeżony przez smoka Smauga.. Porwanie przez Elfy 11.1.. Wizyta u Beorna.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń 1.. Ponowne pojawienie się Gandalfa i oznajmienie hobbitowi, że musi .Hobbit czyli tam i z powrotem; Proszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!.

7.Plan wydarzeń.

Niewola w pałacu leśnych elfów.. Hobbit czyli tam i z powrotemNapisz plan wydarzeń z książki Magiczne Drzewo" , Czerwone krzesło od 5 do 10 punktów.. Walka z pająkami.. 16.Wędrówka przez Mroczną Puszczę.. Spotkanie z potworem - Golumeem 10.. Kradzież kielicha 26.. Pojmanie członków wyprawy przez gobliny.1.. Porwanie krasnoludów i Hobbita przez gobliny.. 17.Zgubienie drogi.. Zrobienie z drzewa krzesła.. Zaproszenie hobbita do niebezpiecznej podróży.. Klasa 4 Klasa 5 Polski.Wybierz jeden punkt z planu wydarzeń i opisz go szczegółowo;) Proszę o rozwiązanie za zrobieie dam na albo o chcecie;p Najbardziej interesowałby by mnie punkt 24. i 23, 13 ale tylko jeden punkt Byłbym wdziecna aby było wysłąne to zadanie na mój e-mail 1.. Oswobodzenie przyjaciół.. Spotkanie z Gollumem.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.Plan wydarzeń ania z zielonego wzgórza 15 punktów 18 stycznia 2021 01:59 Dodane Zgubienie broszki.Czy moglibyscie mi podać plan wydarzeń do Ani z zielonego wzgórza-przydoda z grą w ''WYZYWANKI''.Ułuż i zapisz plan wydarzeń do legendy o złotej kaczce (10 punktów) in progress 0 polski Melody 4 days 2022-02-15T23:26:08+00:00 2022-02-15T23:26:08+00:00 1 Answers 0 views 0 20.Pogodzenie zwaśnionych stron przez Gandalfa.. Przybycie krasnoludów do Bilba..

Plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.

Odwiedziny Gandalfa i 13 krasnoludów na czele z Thorinem w mieszkaniu Bilba.. Odpoczynek u Beorna 8.. Początek wyprawy 4.. Wizyta u elfów w dolinie Rivendell.. W 23 punktach.. Wiadomość o wyprawie.. 16.Kradzież kielicha i atak smoka na Esgaroth.. 15.Pościg czarnego potwora za niewidzialnym hobbitem.. 16.Ucieczka Bilba z jaskini i dotarcie do przyjaciół.. Narada krasnoludów w norze Hobbita.. Znalezienie pierścienia przez Bilba.. Wizyta krasnoludów w norze Hobbita.. z Martą 7.Ben-ogrodnik 8.Tajemniczy krzyk 9.Wędrówka po mrocznych korytarzach 10.Odkopanie klucz 11.Furtka do ogrodu 12.W tajemniczym ogrodzie 13.Poznanie Dicka 14.Praca w ogrodzie 15.Rozmowa z wujem 16.Colin-syn pana Cravena 17.Chłopiec o swojej .Napisz w 10 punktach plan wydarzeń do .Ustawianie w kolejności.. "W pustyni i w puszczy" - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. W gościnie u przyjaznych elfów 7.. Spotkanie z olbrzymami 5.. Atak Smauga na Miasto na Jeziorze.. 24.Wizyta Bilba u Smauga.. Podstęp gobllinów 8.. Wyruszenie w podróż 2.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Gościna w domu Elronda.. Spotkanie z trollami.. 22.14.Spotkanie Bilba z Gollumbem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Wróżebne słowa Elronda.. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka..

Decyzja o wyprawie hobbita do Samotnej Góry.

Odwiedziny Gandalfa.. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie.. Pieczeń barania -Drużyna, wraz z Gandalfem wyrusza spod "Zielonego smoka".15.Bilbo na zwiadach w grocie Smauga.. Zabicie Wielkiego Goblina.. Uczta (pieśni chwalące męstwo wojowników, opowieść o Samotnej Górze).. Pieczeń barania -Drużyna, wraz z Gandalfem wyrusza spod .Pobierz plik plan_wydarzeń_quo_vadis_20_punktów już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. 18.Obrona skarbu Smauga przed mieszkańcami Esgaroth.. Dzieki :)Przydatność 75% Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkiena.. Odwiedziny Gandalfa.. Losy rodu Thorina Dębowej Tarczy.. Zniszczenie królestwa krasnoludów przez smoka Smauga.. Pobyt w przyjaznym domu 5. napad goblinów 6.Spotkanie Bilbo z Golumem i rozwiązywanie zagadek 7 .. 8.schronienie na drzewach przed wangami i goblinami 9 .. 10wizyta u beorna 11 podróż przez mroczną puszczę 12 walka z pająkami 13 w niewoli u elfów 14.Rozpoczynający się od punktów: 1..

27.Hobbit - Plan wydarzeń 1.

Pomoc osłówProszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Proszę o pomoc .. Hobit tam i z powrotem - wynotuj kilka informacji o autorze, Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!. Schronienie w jaskini.. 5.Następnego dnia bohaterowie wyruszają w podróż.15.. Odnalezienie w podziemnej siedzibie trollów mieczy: Orkrista i Glamdringa.. 19.Gościna u Beorna i niezwykła opowieść Gandalfa.plan wydarzeń hobbit czyli tam i z powrotempotrzebuje 82 punktów potrzebuje na teraz plan wydarzeń hobbit czyli tam i z powrotempotrzebuje 82 punktów potrzebuje na teraz .. 21.Wielka bitwa zakończona zwycięstwem dobra nad złem.. Przeniesienie nad górami mglistymi przez orły.. Plan wydarzeń Magiczne drzewo czerwone krzesło 15 punktów.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Przekazanie Arcyklejnotu Bardowi.. Napad okrutnych wilków 12.. Tajemnica mapy i klucza do Góry.. Dotarcie do kryjówki elfów 6.. Uwięzienie przez pająki.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka.. Podróż przez Mroczną Puszczę z zapasami, lecz bez Gandalfa.. Pojmanie przez gobliny w Górach Mglistych.. Oblężenie przez wargi i gobliny.. Żelazny ptak porwał dzieci uwięzione w : A - balonie B - szafie C - autokarze D - tramwaju.. wg Mbuczkowska1.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. Przerwa w podróży w ostatnim przyjaznym domu.. Na jakich stronach było o czasie i miejscu akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem"Plan Szczegółówy.. 1.Wizyta Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. Wymknięcie się goblinom.. Odnalezienie towarzysy wędrówki 11.. 2.Pojawienie się w domku hobbita następnego dnia trzynastki krasnoludów.. Thorin Dębowa Tarcza przedstawia powody wizyty.. 4.Bilbo mdleje ze strachu na wieść, że ma być włamywaczem.. Spotkanie z trollami.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. 5. porwanie przez gobliny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt