Przeczytaj notatki i projekt clare napisz podobny tekst o sobie

Pobierz

Napisz krótki tekst (7 zdań ) wyrażający swoja opinie do zadania 8.. Przeczytaj "nową wiadomość"- powieść obyczajowa s. 280.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 43.. Choć wydaje się to truizmem, sprawdź notatkę jeszcze raz przed jej wysłaniem, aby wychwycić ewentualne błędy.. Podręcznik: C/118 i 119 - przeczytaj tekst o relacjach między ludźmi a psami.. W ogłoszeniu napisz: 1) Opisz gdzie i kiedy go zgubiłeś/zgubiłaś.. Zadaniem ucznia jest przeczytać tekst (lewa strona), a następnie na jego podstawie zredagować podobny tekst na swój temat (prawa strona karty).. O Adamie bowiem mówi się niewiele, trochę więcej o Noem, jednak dopiero pierwszy patriarcha patriarcha w dziejach narodu wybranego (czyli Izraela) stał się bohaterem sporej części Księgi Rodzaju.Ukazane są tam jego dzieje od opuszczenia (z ojcem i krewnymi) rodzinnej .Napisz podobny tekst o sobie po angielsku.. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst z podręcznika od 58-71 dotyczący grafiki.Zwróć uwagę na grafikę użytkową, bo tej dotyczy zadanie.. Zdjęcia na Messenger nauczyciela.. Zeszyt ćwiczeń str. 55.. Proszę zrobić jej zdjęcie i wysłać mailem na adres łuchaj nagrania do zad2 (nagranie 3.05) Clare opowie Ci o swoim typowym dniu szkolnym.. 3) Napisz ogłoszenie na podstawie powyższej notatki.-> Zgubiłeś/zgubiłaś portfel.. 5 i napisz o Cathy.. Odpowiedz ustnie na pytania 4,5 i 7 s. 196-197..

Przeczytaj notatki i projekt Clare.

Praca ta będzie podlegała ocenie.. C/120 - uzupełnij tekst niektórymi z czasowników z zadania A.Można sobie wydrukować tą notatkę i wkleić do zeszytu.. Proszę o wysłanie zdjęcia notatki do 6 kwietnia.Postaraj się o to, aby tekst był przejrzysty graficznie, nie przesadzaj też z wielkimi literami i wykrzyknikami.. Napisz nazwy kwiatów w kolejności alfabetycznej.. Ćwiczenie 7 - Spójrz na obrazki i uzupełnij słowa.. Przeczytaj tekst na głos, lub odtwórz ponownie nagranie zatrzymując po zdaniu, i powtarzaj.. 3 str.70.Plakat ma informować o wydarzeniu z życia szkoły np: Dzień Ziemi .Proszę zapisz kolejny temat w zeszycie do plastyki.. Ćwiczenie 5 - Połącz 1-5 z a-e tak, aby powstały zdania.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Ćwiczenie 4 - Przeczytaj komentarze i napisz, o jakim wyjeździe wakacyjnym marzy dana osoba.. A/120 - połącz to, with, of, on z czasownikami.. Question from @Nadia3x - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst "Przepis na legendę - tropimy prawdę" (podręcznik s. 196).. Pamiętaj o użyciu znaków interpunkcyjnych.. Edytuj pliki .Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka.. Co robi przed szkołą?.

Przeczytaj notatki oraz gotowy tekst o typowym dniu Nasima.

3 str.70.Plakat ma informować o wydarzeniu z życia szkoły np: Dzień Ziemi .1. didn't pay for it Odpowiedź na zadanie z New English Plus 3.Materiały ćwiczeniowe wersja podstawowaMamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Bądź na bieżąco z Onet!Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zadanie 2,4 -wykonaj ustnie.. Pokoloruj ilustrację zgodnie z opisem.. Pięćz nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych.Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięłyz sobą oliwy.. Kontakt w grupie na Messengerze.. Jaki jest ulubiony strój Niny?. Temat: O lirycznym wpisie do pamiętnika.. Dlaczego?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wykonaj ćwiczenie 1/43 z zeszytu ćwiczeń w formie plakatu.. Co robi w szkole i po szkole?. Przypominam o wysłaniu ćwiczeń z 29 .Na lekcji na Teams omówimy notatkę i będziemy w wierszu szukać epitetów , zdrobnień i uosobień ( jeśli nie pamiętasz tych środków stylistycznych - przeczytaj o nich ze str. 342-343) 22.04.20.. Czy są realistyczne, czy fantastyczne (czy mogły wydarzyć się w rzeczywistości)?Zapisz w zeszycie z literatury lekcję z 2 numerami i datami: 21.04.20 i 22.04.20..

Ćwiczenie 6 - Uzupełnij tekst podanymi słowami.

3) Zaproponuj formę kontaktu oraz informacje o nagrodzie dla znalazcy .. Dodawaj multimedia.. Po przeczytaniu tekstu wykonaj na formacie A4 z podręcznika ćw.. Zastanów się nad opisanymi wydarzeniami.. Roztropne zaś razem z lampamizabrały również oliwę w swoich naczyniach.Gdy się pan .Subject: Dogs in human world - praca z tekstem.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przeczytaj podany niżej tekst i napisz o nim notatkę.Wtedy podobne będzie królestwo niebieskiedo dziesięciu panien, które wzięły swoje lampyi wyszły na spotkanie pana młodego.. Odnotuj: discover- odkryć, brains- mózgi.. E/119 - znajdź w tekście przymiotniki i dopasuj je do definicji 1-6.. 96/ Listen, read and complete the sentences/ Posłuchaj, przeczytaj i uzupełnij zdania 1-3: 309_steps_plus_grade_6_class_audio.mp3.. Napisz podobny tekst o sobie i swoim koledze/ swojej koleżance.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. 96/Write True or False/ Napisz True lub False przy każdym zdaniu.. ; T: Rodzaje grafiki - plakat informujący o wydarzeniu.. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst z podręcznika od 58-71 dotyczący grafiki.Zwróć uwagę na grafikę użytkową, bo tej dotyczy zadanie.. Zadanie jest dla chetnych.Termin nadsyłania prac czwartek 09.04.2020 .Cel Potrafimy wyrazić opinię o nietypowych decyzjach bohatera i jego cechach Wymieńcie decyzje, które podjął władca po powrocie z wyprawy (zapiszcie je w punktach, na przykład: Zdjęcie płaszcza i założenie fraka)..

Po przeczytaniu tekstu wykonaj na formacie A4 z podręcznika ćw.

Uczniowie ćwiczą w ten sposób słownictwo związane z powyższymi tematami, jak również odmianę czasownika (przekształcając z 3 os. l.poj.. Dołącz do swojej notatki zdjęcia z wydarzenia, materiały .Karty zawierają proste opisy.. Przeczytaj tekst "Amazing things sold on eBay" i odpowiedz na pytania w ćw.2.. Ćwiczenie 8 - Napisz słowa tak, aby pasowały do ich wyjaśnień.6 Wykorzystaj notatki z ćw.. Zwracaj uwagę na błędy.. Utrwal wiadomości gramatyczne i ortograficzne - wykonaj ćw.. Teraz przeczytaj "Kilka słów o książce" ze str. 222 w podręczniku.. Powodzenia.. 2012-11-28 20:06:16; napisz po angielsku zaproszenie minimum 15 zdań 2014-03-17 15:00:22Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykonaj pisemnie z.. 2) Jak wyglądał.. Napisz podobny tekst o sobie i wykonaj rysunek lub wklej zdjęcie.. Następnie przepiszcie i uzupełnijcie tekst notatki pamiętając o prawidłowej pisowni ortograficznej.Proszę zapisz kolejny temat w zeszycie do plastyki.. Zrób zdjęcie swojego tekstu i prześlij na adres Lesson 2 Topic: Tiger Street Tales.Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58; napisz o sobie pare zdań po angielsku;(2010-09-02 16:13:03; Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku.. Wzoruj się na projekcie Clare.. Wykonaj w zeszycie zad.. Przygotuj prezentację multimedialną w PowerPoint o popularnym centrum handlowym w Polsce na podstawie ćw.. Wiersz Juliusza Słowackiego " W pamiętniku Zofii Bobrówny".. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst Cornelii Funke "Atramentowe serce" ze str. 222.. Termin realizacji zadań: 4.05.2020. na 1 os.).Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem tekst oraz informacje o autorce na s.278-280.. Skąd się bierze?. 1 lekcja.. Określ prawdziwość zdań.. Zacznij od notatek: where I live - tutaj napisz Gdańsk in Poland (Przykład) never downloaded music1.. Zapewne wielu spośród Was ma swój pamiętnik i prosi o wpisywanie się do niego swoich przyjaciół, bliskich, a może nawet idoli.2.. 2012-09-25 15:01:07; Napisz kilka zdań po angielsku o Sylvii.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. ; T: Rodzaje grafiki - plakat informujący o wydarzeniu.. Gdzie mieszka Clare?. Zapiszcie temat w gramatyce: Temat : Wykrzyknik - znak pełen emocji!W ćwiczeniu 1 przeczytaj tekst o kwiatach w ogrodzie Honoraty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt