Przetłumacz na język niemiecki mama moniki

Pobierz

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Przetłumacz na język niemiecki: 1.. 1. która jest godzina ?. 3 Chętnie gram w koszykówkę.. Według mnie …Tłumaczenie słowa 'język niemiecki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Strona 8 z 13 Zadanie 8.. Moją ulubioną porą roku jest lato, ponieważ uczniowie mają długie wakacje.. Mam na imię Dominika i mam 13 lat.. pokaż więcej.. Oceń tę odpowiedź:Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na j. niemiecki.. Pochodze z Krakowa.. 2 Jestem wysportowany i luźny.. (poniedziałek) Odpowiedzi - ćwiczenia (część 2) - lekarz .. Strona 10 z 13 Zadanie 10.. Rodzice Oskara 4.. Pytania .. Polub to zadanie.. Question from …Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.. Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć.. Bardzo cieszę się że mogę z nimi wszystkimi mieszkać i żyć.. Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt …Przetłumacz na język niemiecki .. Jeżeli chcesz …Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Rodzina MarkusaPrzetłumacz na język niemiecki Mama Moniki Brat teodora rodzice Oskara ojciec Klaudii rodzeństwo Tomaszasz rodzina Markusa 1 Zobacz odpowiedź prosze o pomoc jak mozna … Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę..

Przetłumacz na język niemiecki.

Rodzice Oskara 4.. 4.W Berlinie spędziłem tydzień.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język niemiecki: Rodzice moniki są rozwiedzeni Moja przyjaciółka mieszka w pobliżu Niestety jes… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz na niemiecki.. (0-3) .. Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Z matematyki mam dwójkę i trójkę.. Wymagana jest pełna poprawnośćprzetlumacz na niemiecki.. W kinie jedliśmy popcorn.. - Nie mam żadnych zwierząt- …Przetłumacz zdania na język niemiecki.. 4. moja mama pracuje od 7.30 do 16.30 .Przetłumacz na język niemiecki!. Moim ulubionym przedmiotem jest geografia.. PLIS SZYBKO !. Interesuję się matematyką, podróżowaniem i samochodami.. Proszę o przetłumaczenie zdań na język niemiecki 1 Mój tata ma na imię Tomek ma 40 lat i lubi uprawiać sporty 2 Moja mama ma …przetłumacz: 1.O godzinie 12 myję się i ide do szkoły.. 1.Mówcie wyraźnie 2.Monika zamknij okno 3.Otwórzcie książki 4.Niech pani napisze zadanie na tablicy 5.Czytajcie tekst na …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.Lekcja zaczeła się o ósmej., 2.Monika ubrała czarną spódnicę., 3.On wstał o .Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język niemiecki from Guest..

Na …Przetłumacz na język niemiecki 1 Mam długie blond włosy.

W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. Przetłumacz na język niemiecki.. Rodzeństwo Tomasza 6.. 2. o której godzinie ?. Jest ciepło i można …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przetłumacz na J. Niemiecki .. Odpowiedz Język …Mama .. : 1.Co robisz w sobotnie popołudnia?. Interesuję sięmuzyką oraz tańcem.. Dużo czasu spędzam …Przetłumacz na język niemiecki podane zdania: - Uważam, że siostra Moniki jest ładna.. Ojciec Klaudii 5.. 1.Wczoraj spotkałem Monikę.. 2.W sobotę poszliśmy do kina.. Moja rodzina składa się z 5 osób: mama, tata, siostra, brat i ja.. Rodzeństwo Tomasza 6.. 4 Mam niebieskie oczy.. Dni są długie, a noce krótkie.. Rodzina Markusa.. W piątek mam tylko 5 lekcji.. Ojciec Klaudii 5.. 2.Ala czesze się zawsze wieczorem i rano.. Przetłumacz na język niemiecki.. Cześć Monika!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt